PES 2012 PS3 Süper Toto Süper Lig (STSL) V1.0

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Slm Maslacktr,

Bles01407 icin SüperToto Süper Lig yamasi yapabilmem icin bana Pro evolution Soccerin ingilizce Vesionu lazim. Oda bende yok. Eger biriniz bana ingilizce yada sizin oynadiginiz Pes i gönderir se... yapabilirim.

Sen Pro evolution soccerin Almanca Versionunu alirsan bu yama sende de calisir.

Heralde Edit-Dateiin icinde hangi oyun olduguna dahil bi kod var.

bana oyunu biriniz gönderirse..yamayi ingilizceversionu icin de yapabilirim.

Okhan-t
    • Hallo Leute,

gibt es keine Möglichkeit vorhandene Patches auch auf englische Versionen spielbar zu machen ohne das man diese komplett neu erstellen muss?

Kann mir einer sagen ob vllt in der Edit-Datei dazu was steht?

MFG Okhan-t
    • Slm Maslacktr,

hayir senin CD sifreni demiyorum.

Konami her ülke icin bi Pes Versionu cikarmis. yani Ingliltere icin ingilizce ..Almanya icin almanca...Fransa icin fransizca.....

Sende de benim tahminime göre ingilizce Versionu var....(BLES1407)

Bende ise almanca Versionu var...ve ben Patchi almanca versionuna göre yaptim...yani BLES1408

BLES1408 in üstünde yapilan Yamalar BLES1407 üstünde calismiyormus ...bunu bende yeni ögrendim...

Ben forum daki arkadaslara birkere daha sorucam belki benim Yamami degistirp seninkine de uydurabiliriz...ama olur mu olmaz mi daha bilmiyorum....

Baska bi alternativ ise...eger bana birisi ingilizce Versionlu Pesi gönderir se...bende bu Yamayi onun üstüne degistirebilirim..

Okhan-t
    • Daten Überschreiben

Hallo Okan

hab ma paar fragen und zwar hab ich jetzt die 3 dateien entpackt und runtergeladen.

Dann hab ich erstmal den ersten part auf den stick und dann auf die ps3 kopiert, alles kein Problem. Dann wollte ich das gleiche mit dem 2. part machen dann sagt mir die ps3 aber das das die gleichen Dateien sind und das ich die überschrieben muss weil die den gleichen namen haben. Komm jetzt nicht mehr weiter. was muss ich genau tun?? ?( ?( ?(

Ok hat sich erledigt klappt bis jetzt alles. Eine Frage hab ich aber noch. Und zwar gehts um das Besiktas Trikot an dem sich ja gar nichts verändert hat bzw der Sponsor Toyota ist nicht drauf. Kann das zusätzlich eigentlich alleine editieren, geht das???

Ansonsten wirklich gut gemacht Vielen Dank jetzt macht PES wieder noch mehr Spass ;)

The post was edited 1 time, last by Bordo ().

• Okhan-t kardeş öncelikle eline emeğine sağlık.uzun ve sitem dolu bi yazı olacak.ben yaklasık 1 ay once bu yamanı buradan indirdim v1. yazdığın ıvcın 1 bucuk saat harcayıp kopyaladım ama sonradan v.1.03 oldugunu fark ettim o gun bu gundur her yerde 1.03 u aradım hala da arıyorum ama bulamadım.son 1 haftadırda türkiyede bu yaman meshur oldu ama calıstırabılen yok herkes kendi sahıplendi ama ben her yerde senin oldugunu ve problemin nedenını yazdım.senden Allah rızası için su 1.03 ve dlc 3.00 ı istiyorum mail mi atarsın burayamı yazarsın sen bılırsın ama yap lütfen türkiye karıstı yani herkes indirio ama calıstırasmıo bu versiyonu aramaktan ps3 oynamaz oldum yeminle.Saygı ve Sevgilerimle Kardeşim...
    • Slm arkadaslar,

bu yamanin Türkiyede calismamasinin tek sebebi ...siz Türkiye de PES in Inglilizce Versionunu kullaniyorsunuz. Benbu Yamayi Alman Versionu üstüne yaptim.

Konami Oyunlari öyle yapmiski ..Alman Versionu üstüne yapilan Edit leri Inglizceye kopyalamiyorsun.

Bunun icin sizde calismiyor

Bu Sorunun tek iki cözüm yollu var.

1. Siz Türkiyede Pes in Almaca Versionunu alicaksiniz ve bu Yamayi yüklüyeceksiniz.

2. Aranizda toplanip bana Pes in inglicizceversionunu evime göndereceksiniz ki ben bu Yamayi yeniden bu Version icin de yapayim.

Ben Pes 2013 icin de Yama cikarmayi pilanliyorum onun icin de hazirliklar yapiyorum.

Eger aranizda bana yardimci olmak isteyen olursa...Yama dah da cabuk cikar.

Dedigim gibi eger Pes 2012 nin Yamasini oynamak istiyorsaniz bu iki secenekden baska yol yok .

Okhan-t
    • kardeş bizim ki ingizizce deil ki artı bi dosyayla yapıyoruz onu bles 01408 ben 2011 den biliyorum aynı diski 2 farklı ps3 te oynasan ama biri dierinden daha güncel bi pes olsa aynı oyun iki farklı ps3 te yamayı kabul etmiyor
    • Slm,

siz ozaman oyunun orginal CD sinle oynamiyorsunuz....

kusuruma bakmayin ama ozaman tam sizde problem nerde cözemedim ...ya sizler bana anlatamiyorsunuz yada ben aklim er miyor..........bana sizin su oyunu tam nasil kullandinizi ..hangi pesi kullandiginizi biriniz anatirsa belki cözüm bulunur.

Okhan-t
    • Hallo Leute,

ich wurde von mehreren Users darauf aufmerksam gemacht das die Links tot sind und vielen Dank dafür.

Da ich in der letzten Zeit nicht so viel Zeit hatte ..kann ich auch erst jetzt antworten.

Ich habe die Parts neu hochgeladen.

Falls diese Links auch tot sind mir einfach bescheid geben.

Ich plane auch für Pes 2013 PS3 einen SüperLig Patch zu machen. Ich würde mich für jegliche Unterstützung auch freuen.

Ich besitzte "noch" keinen PES 2013 für die PS3...diese werde ich aber in den nächsten Wochen nachholen. Ich werde trozdem auf den Patch von Abusturo warten. Ich hoffe die Abusturo Patch gruppe wird nichts dagegen haben wenn wir ihr Patch mit der Türkische Liga nachrüsten.

Dieser Patch funktioniert nur mit der Deutschen Version von Pes.

MFG Okhan-T

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Selam arkadaslar,

Problemi görüp bana bildirdiginiz icin tesekürler.

Link leri yeniledim eger baska sorunun olursa bana cekinmeden yazabilirsiniz.

Son zamanlarda fazla vaktim olmadigi icin ..geri yazman sürdü.

Eger bu yeni Linklerde de sorun olursa bana yazin.

Ben Pes 2013 PS3 icin de bir Süperlig Yamasi yapmayi düsünüyorum. Eger icinizde bana yardim etmek isteyen arkadaslar varsa bana haber versin.

Su an bende daha Pes 2013 yok ...kisa bi süre icinde kendime bu oyunu da alacagim.

Yamayi yapmak icin ama Abusturonun Yamasini beklememiz lazim. Yani Beta versionunu degil Full Versionunu.

Okhan-t

The post was edited 1 time, last by Okhan-t ().